Графік роботи лікарів з 20.01.2020 по 24.01.2020

каб ПІБ  лікаря Спеціальність Понеділок Вівторок Середа Четвер П`ятниця
4 Скрипник Марина Анатоліївна Заст . директора з пол-ної роботи          
9 Мурашова Світлана Олександрівна Зав. відділенням  сімейної медицини 8.00-16.00 8.00-16.00 8.00-16.00 8.00-16.00 8.00-16.00
35 Шейченко Олександр Юрійович Зав. хірургічним відділенням поліклініки 8.00-18.00 8.00-18.00 8.00-18.00 8.00-18.00 8.00-18.00
25 Мамренко Олена Анатоліївна Зав. жіночою консультацією          
16 Іглінська Тетяна Анатоліївна ЛКК 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00
16 Іглінська Тетяна Анатоліївна МСЄК 9.00-11.00 9.00-11.00 9.00-11.00
               
9 Мурашова Світлана Олександрівна Сім. Лік 08.00-10.00 08.00-10.00 08.00-10.00 08.00-10.00 08.00-10.00
6 Унгурян Сергій Сергійович Сім. Лік          
6 Красовська Анастасія Олександрівна Сім. Лік          
6 Дуйловська Ольга Сергіївна Сім. Лік          
7 Кокітько Олександр Іванович Сім. Лік          
7 Морозов Дмитро Павлович Сім. Лік          
7 Замкова Євгенія Сергіївна Сім. Лік          
12 Нестерова Валентина Василівна Сім. Лік          
12 Люлешнік Вікторія Ігорівна Сім. Лік          
12 Морковник Тетяна Олександрівна Сім. Лік          
9 Красносельський Володимир Волод Сім. Лік          
14 Логвінова Валентина Адамівна Сім. Лік          
17 Кулікова Тетяна Олександрівна Сім. Лік          
17 Кушниренко –Унгурян Ольга Миколаївна Сім. Лік          
               
61 Кіберник Ірина Миколаївна Ендокринолог 8.00-14.30 11.30-18.00   10.30-17.00 8.00-14.30
15 Лучко Наталя Миколаївна Інфекціонист 8.00-16.00 8.00-16.00 8.00-16.00 8.00-16.00 8.00-16.00
13 Шокіна Олена Павлівна Гастроентеролог 8.00-14.30 11.30-18.00 8.00-14.30 11.30-18.00 8.00-14.30
42 Милославска Юлія Олександрівна Кардіолог-Ревматолог 8.00-15.30 10.30-18.00 8.00-15.30 10.30-18.00 8.00-15.30
41 Вольвач Олександр Якович Невропатолог 8.00-14.30 8.00-14.30 11.30-18.00 8.00-14.30 11.30-18.00
39 Карнаух Тетяна Вікторівна Невропатолог 11.30-18.00 11.30-18.00 8.00-14.30 11.30-18.00 8.00-14.30
26 Панютіна Ірина Єгорівна Гінеколог 15.30-18.00   15.30-18.00    
23 Мамренко Олена Анатоліївна Гінеколог          
27 Хижняк Галина Вячеславівна Гінеколог 8.00-14.30 11.30-18.00 8.00-14.30 11.30-18.00 8.00-14.30
29 Баранова Людмила Василівна Гінеколог 11.30-18.00 8.00-14.30 11.30-18.00 8.00-14.30 11.30-18.00
30 Бритвич Марія Петрівна Офтальмолог 8.00-18.00 8.00-18.00 8.00-18.00 8.00-18.00 8.00-18.00
34 Грінівецька Валентина Іванівна Дерматолог 8.00-14.30 11.30-18.00   8.00-14.30 8.00-14.30
34 Мурадян Артур  Георгійович Уролог 16.00-18.40   16.00-18.40   16.00-18.40
31 Копєйка Володимир Васильович Травматолог 8.00-14.30 8.00-14.30 8.00-14.30 11.30-18.00 8.00-14.30
32 Шейченко Олександр Юрійович Хірург 8.00-13.00 8.00-13.00 13.00-18.00 13.00-18.00 8.00-13.00
31 Михайлов Віктор Петрович Травматолог 14.30-17.15   14.30-17.15   14.30-17.15
38 Біліченко Олег Олександрович Онколог 12.30-18.00     8.00-18.00 8.00-14.30
36 Івченко Владислав Валерійович Отоларинголог 8.00-14.30 11.30-18.00 11.30-18.00 11.30-18.00 8.00-14.30
36 Третьякова Анастасія Миколаївна Отоларинголог 11.30-18.00 8.00-14.30 8.00-14.30 8.00-14.30 11.30-18.00