Електронна адреса: gorbol7@ukr.net 

телефон реєстратури:  050-337-57-31; 050-337-57-41

Приймальна директора: (061)212-86-88

 

В лікарні  наявні лікарські засоби отримані за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності та гуманітарної допомоги. Для лікування пацієнтів з патологією щитовидної залози та хворих на цукровий  діабет. Для отримання лікарського засобу, зверніться будь ласка до лікаря – ендокринолога кабінет 11 (2 поверх) Понеділок, вівторок – з 10:40 до 15:30; середа, четвер, п’ятниця – з 8:00 до 14:00

КНП «Міська лікарня № 7» ЗМР розташована на березі річки Дніпро в мальовничому місці. На території лікарні розташований парк відпочинку, де хворі після процедур можуть відпочивати і дихати свіжим повітрям.

radiopribor1

     Функціонує лікарня з 1986 року. Лікувально-профілактичний заклад багатофункціональне, з наступними відділеннями:

 • реабілітаційне;
 • хірургічне  з гінекологічними та отоларингологічними ліжками;
 • терапевтичне  з кардіологічними ліжками та ліжками паліативної допомоги;
 • денний стаціонар поліклініки;
 • неврологічне;
 • інтенсивної терапії та анестезіології ;
 • клініко – діагностична лабораторія;
 • фізіотерапевтичне;
 • відділення діагностики;
 • рентгенологічне.

а також поліклініка на 600 відвідувачів в день , жіночою консультацією, хірургічним відділенням поліклініки. На базі КНП «Міська лікарня № 7» ЗМР розташовані:

 • кафедра внутрішніх хвороб № 2 ЗДМУ;

Сьогодні завдяки спільним пошукам рішень з багатьох питань, які виникають в процесі лікарської діяльності перед практикуючими лікарями, співробітниками кафедр створюються умови для плідної роботи, спрямованої на зміцнення здоров’я всього населення.

77 Комментариев “Про нас”

 • vilazh@ukr.net:

  Лікарям та медичному персоналу 7-ї лікарні міста Запоріжжя (4-й поверх 1-й пост) щира подяка від подружжя Железняк за лікування небезпечної хвороби (перебували на лікуванні з 13 по 29 червня).
  Після тижневого лікування у сімейного лікаря 13 червня госпіталізовані до лікарні з ураженням легенів понад 50 % (по КТ).
  Одразу до палати прийшла лікар-інфекціоніст Лучко Наталія Миколаївна. Після нетривалого, однак професійного огляду, опитування та дослідження документів вона зрозуміла, що відбувається з нами, як можна зупинити хворобу і що треба робити. Вона скасувала всі раніш призначені нам численні інгаляції, антибіотики та всілякі пігулки, як даремні та навіть шкідливі у нашому стані і призначила абсолютно інше лікування. Після спілкування з нею зрозуміли, що зустрілись зі справжнім професіоналом в лікуванні нашої хвороби, з’явилась надія на одужання.
  Протягом трьох днів лікарі стабілізували наш стан здоров’я та продовжили подальше лікування.
  Лікарі щодня мінялись, однак всі напрочуд при щоденних обходах проявляли професійний підхід, допитливість, увагу, призначали необхідні аналізи та дослідження.
  Спілкування з медсестрами 1 посту (Любою, Поліною та іншими), зі студентами медуніверситету Андрієм Шумей та Олександром, медсестрою маніпуляційного кабінету Марією Іванівною завжди відбувалось на позитиві і складалось враження, що ціллю кожного з них є донести до хворого впевненість в одужанні.
  Відзначаємо також їх високий рівень у виконанні всіляких медичних маніпуляцій: з будь-якими венами вони, як-то кажуть, на ти.
  Постійне ненав’язливе прибирання приміщень медичним персоналом, кварцування і все це робилось з позитивом, з побажанням одужання.
  Враження, що колектив відділення 4-го поверху лікарні виходить в закриту зону на чергування з єдиною ціллю: лікувати хворих і створювати атмосферу, сприятливу для їх одужання.
  При цьому особисто наражаючись на небезпечну хворобу, щодня ризикуючи своїм здоров’ям заради здоров’я інших людей.
  Не сподівались, що в лікарні ще є такі лікарі, медсестри: професіонали з великим рівнем людяності.
  Окремо хочемо відзначити кулінарні здібності кухарів, які за виділені містом на одного хворого 20 грн на день спромагаються нагодувати хворих тричі на день різноманітною, завжди смачною дієтичною їжею.
  Бажаємо всім вам здоров’я, щастя в особистому житті та надалі тримати високий рівень професійної майстерності у лікуванні людей.

 • Надежда Ивановна Ершова:

  ОТ ВСЕЙ ДУШИ ПОЗДРАВЛЯЮ ТРАВМАТОЛОГА КОПЕЙКУ ВЛАДИМИРА ВАСИЛЬЕВИЧА С ДНЕМ МЕДИКА! ВЛАДИМИР ВАСИЛЬЕВИЧ, ВЫ МЕДИК ОТ БОГА! БЛАГОДАРЮ ВАС ЗА ВАШ ПРОФЕССИОНАЛИЗМ, ЗА МУДРОСТЬ И ЧЕЛОВЕЧНОСТЬ. КРЕПКОГО ЗДОРОВЬЯ ВАМ И ВСЕМ ВАШИМ РОДНЫМ ЛЮДЯМ, ДОБРА И ТЕПЛА В КАЖДЫЙ ВАШ ДЕНЬ. БЛАГОДАРЮ ВАС.

 • geniya26:

  Выражаю благодарность “Доктору-Хирургу” Шейченко Александру Юрьевичу! Он делал мне операцию. Очень внимательный, чуткий и Профессионал в своей работе!

 • Sereban P:

  Висловлюю величезну подяку лікарям, медсестрам і медбратам ковідного відділення (4 поверх). Величезне Вам спасибі за доброту, чуйність і розуміння. Тут працюють найкращі професіонали, які можуть поставити на ноги навіть самого важкого хворого! Низький уклін за вашу працю !!!

 • Zabolotnii Aleksandr:

  Выражаю огромную благодарность всему коллективу ковидного отделения и особенно Третьяковой Анастасии Николаевне за чуткое, профессиональное и внимательное отношение к пациентам!

 • ViktorPE:

  Здравствуйте! Я житель Южного микрорайона. Всю жизнь пользовался Вашими услугами. Но до сих пор не заключил договор с семейным врачом. Подскажите, как это сделать? И возможно ли?

 • Здравствуйте!Подскажите, пожалуйста, есть ли вакцина от гриппа и гепатита В в поликлинике?Куда обращаться, чтобы сделать прививку?

 • Катерина Ткачук:

  Добрый день. Можно записаться на приём к Панютиной Ирине на 08.09.2020 после 18:00?

 • Annа:

  Добрый день, можно ли записаться на консультацию к Цурканенко Андрею Дмитриевичу?

  • admin:

   Завідувач гінекологічного відділення, лікар акушер-гінеколог Цурканенко Андрій Дмитрович проводить консультативний прийом щоп’ятниці з 12.00 до 13.00 в 23 кабінеті (II поверх поліклініки) в порядку “живої черги”.

 • Kot:

  Подскажите , вчера была температура 38,4 – 39 , сегодня сбил до 36,7 но на работе сказали пройти тест на короновирус , где это можно сделать и сколько это стоит

Оставить комментарий

Вы должны зайти чтобы оставить комментарий